Real Estate Broker
Artur Fridman

Esu sukaupęs 17 metų patirtį pardavimuose, pastaruosius tris metus dirbau būtent nekilnojamojo turto pardavimų srityje. Mano užsispyrimas ir tikslų siekimas padėjo man tapti lyderiu ir 2016 metais pagal bendrų pasiekimų Capital statistiką išlaikyti pirmąją poziciją. Ilgą laiką mokiau kitus žmones pardavimų meno, todėl puikiai žinau kaip patenkinti kliento lūkesčius, bei kaip padėti naujiems brokeriams pasiekti aukščiausius rezultatus.Visi žmonės siekia gyvenime didesnio komforto, tačiau daug kas bijo palikti savo komforto zoną. Nežino nuo ko pradėti, kaip ir ką daryti, norint keisti darbo vietą. Daugelis galvoja, kad gal nepasiseks ir bijo rizikuoti,  tačiau net nepabandė ir nepasitarė su tam tikros srities profesionalais. 


Svarbiausia -  bendravimas, o komfortą mes sukursime!


Mano pasiekimai:

2015  metų mano pasiekimai brokeriaujant:


Balandžio mėnesio TOP 10


    Gegužės mėnesio TOP 10


    Birželio mėnesio TOP 3


    Liepos mėnesio TOP 3


    Rugpjūčio mėnesio TOP 5


    Rugsėjo mėnesio TOP 5


    Spalio mėnesio TOP 3


    Lapkričio mėnesio TOP 5


    Gruodžio mėnesio TOP 3


2016  metų mano pasiekimai brokeriaujant:


- Sausio mėnesio  2 vieta tarp     226 „Capital“ Lietuvos brokerių


- Vasario mėnesio  TOP 5


- Kovo mėnesio   1 vieta „Capital Centras“  biure


Geriausias kovo mėnesio brokeris tarp „Capital“ brokerių visoje Lietuvoje


- Gegužės  mėnesio  1 vieta „Capital Centras“  biure


Geriausias gegužės  mėnesio brokeris tarp „Capital“ brokerių visoje Lietuvoje


- Birželio  mėnesio  1 vieta „Capital Centras“  biure


Geriausias birželio  mėnesio brokeris tarp „Capital“ brokerių visoje Lietuvoje


Birželio mėnesį prisijungta prie „Silver Club“ 


- Liepos  mėnesio  3 vieta „Capital Centras“  biure


Liepos mėnesį prisijungta prie „Golden Club“ 


- Rugpjūčio  mėnesio  1 vieta „Capital Centras“  biure


Rugpjūčio mėnesio  2 vieta tarp  „Capital“ brokerių visoje Lietuvoje


Rugpjūčio mėnesį prisijungta prie „Diamond Club“ 


- Rugsėjo mėnesio  2 vieta „Capital Centras“  biure


Rugsėjo mėnesio 3 vieta tarp „Capital“ brokerių visoje Lietuvoje


- Spalio mėnesio  3 vieta „Capital Centras“  biure


- Lapkričio mėnesio  1 vieta „Capital Team“  biure


- Lapkričio mėnesio 3 vieta tarp „Capital“ brokerių visoje Lietuvoje


Lapkričio mėnesį prisijungta prie „Legendary Club“ 


- Gruodžio mėnesio 1 vieta "Capital Team" biure


Daugiausiai sandorių tarp „Capital“ brokerių visoje Lietuvoje 2016 metais įvykdęs brokeris 


2017  metų mano pasiekimai vadovaujant Capital Team:


- Sausio mėnesio  3 vieta tarp visų 21 „Capital“ Lietuvos biurų


- Vasario mėnesio  1 vieta tarp visų 20 „Capital“ Lietuvos biurų pagal brokerių atliktų prezentacijų skaičių


- Kovo mėnesio  2 vieta tarp visų 20 „Capital“ Lietuvos biurų


- Balandžio mėnesio  2 vieta tarp visų 21 „Capital“ Lietuvos biurų


- Gegužės mėnesio  1 vieta tarp visų 21 „Capital“ Lietuvos biurų


- Birželio mėnesio  1 vieta tarp visų 21 „Capital“ Lietuvos biurų


- Liepos mėnesio  1 vieta tarp visų 21 „Capital“ Lietuvos biurų


- Rugpjūčio mėnesio  1 vieta tarp visų 21 „Capital“ Lietuvos biurų


- Rugsėjo mėnesio  1 vieta tarp visų 21 „Capital“ Lietuvos biurų


- Spalio mėnesio  1 vieta tarp visų 21 „Capital“ Lietuvos biurų


- Lapkričio mėnesio 1 vieta tarp visų 21 „Capital“ Lietuvos biurų


- Gruodžio mėnesio 2 vieta tarp visų 21 „Capital“ Lietuvos biurų


2017 metų geriausias Capital biuras visoje Lietuvoje


REKOMENDACIJA


2015-03-06


Nuoširdžiai dėkoju Artur Fridman. Labai patiko autonomija, greitis ir aiškumas proceso aprašyme. Butą Artur rado per labai trumpą laiką ir surado tinkamiausią man variantą už geriausią kainą. Registravimo dokumentų procesas praėjo greitai ir aš tiksliai žinojau ką ir kaip daryti. Artur tiksliai ir aiškiai mane konsultavo. Tą patį liečia ir mano įsigyto buto nuomą. Tai geriausias kainos ir kokybės santykis, jokių laiko ir pastangų sąnaudų.


Rekomenduoja: Sergej Lichačiov


 


REKOMENDACIJA


2015-04-10


Artur Fridman labai darbštus, komunikabilus, nuoširdus, energingas, pareigingas ir išmanantis savo darbą žmogus. Artur labai padėjo man perkant butą per labai trumpą laiką ir palankiausiomis sąlygomis. Taip pat, Artur man padėjo tvarkyti visus su sandoriu susijusius dokumentus ir informacinius reikalus. Arturui puikiai sekasi NT srityje, labai gerai supranta tiek pirkėjo, tiek pardavėjo lūkesčius ir moka surasti labiausiai priimtiną ir geriausią variantą. Artur yra labai perspektyvus brokeris ir jo laukia puiki ateitis. Rekomenduoju ir Jums kreiptis į Artur Fridman. Šio brokerio samdymas sutaupo laiko ir pinigų.


Rekomenduoja: Valėrij Nanėvič                                                                    


 


REKOMENDACIJA


2015-05-12


Rekomenduoju brokerį Artur Fridman kaip savo srities profesionalą. Puikiai sugeba tiksliai išsiaiškinti kliento lūkesčius ir maksimaliai atstovauti jo interesus. Aiškiai pateikia informaciją, organizuotas, turintis puikius bendravimo, derybinius įgūdžius, greitai besiorientuojantis situacijoj. Visada teigiamai ir geranoriškai nusiteikęs.


Rekomenduoja: Beata Leonova          


 


REKOMENDACIJA


2015-07-26


2015 m. birželio mėn. 6 d. L.Šveckuvienės įmonė "Voro spąstai" pasirašė tarpininkavimo paslaugų sutartį su nekilnojamojo turto įmonės "Capital" atstovu - Arturu Fridman, dėl nuomojamų patalpų Klaipėdos g. 3 ,Vilnius. Esu labai patenkinta brokerio darbu.  Artur labai kruopščiai atstovavo  mano įmonės interesus.  Labai organizuotas žmogus. Pati dalyvavau tik sutarties pasirašymo dieną. Nedvejodama rekomenduoju Arturą -  aktyvus, energingas ir savo srities specialistas. Žmogus yra 100% atsidavęs darbui.


Rekomenduoja: Liucija Šveckuvienė


 


REKOMENDACIJA


2015-07-26


Rekomenduoju brokerį Artur Fridman kaip profesionalų darbuotoją, žinovą bei specialistą nekilnojamojo turto srityje. Artur Fridman malonus, mandagus, greitas, sąžiningas, linksmas, paslaugus, turintis puikius gebėjimus tobulai atlikti savo pareigas. Su juo bendrauti – vienas malonumas. Daugiau tokių darbuotojų


Rekomenduoja: Violeta Sokolova


 


PADĖKA


2015-11-04


Laba diena Arturai, 


Noriu padėkoti už profesionalias Jūsų paslaugas. Linkiu visokeriopos sėkmės ir tobulėjimo profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime. 

Pagarbiai, Vaidas Vitukynas


 


REKOMENDACIJA 


2016-02-22


Su žmona nusprendėme įsigyti butą ir kreipėmės į Capital nekilnojamojo turto brokerį Artur Fridman. Pasirinkome Arturą, kadangi jis jau sėkmingai buvo pardavęs mūsų žemės sklypą Trakų raj. Susitikę su Arturu, mes jam išsakėme savo pageidavimus, kokio buto mes norėtume. Kas bebūtų keisčiausia, kad jis rado mums butą tiksliai pagal mūsų norus per 3 dienas, kuriame mes dabar jau sėkmingai gyvename. Taip pat Artur viso sandorio metu lydėjo mus pas notarą bei konsultavo dėl sutarties koregavimo. Mums jis buvo ir yra savo srities profesionalas, į kurį kreipčiausi reikalui esant.


Rekomenduoja : Darius ir Monika


 


REKOMENDACIJA


2016-02-22


Turėjome žemės sklypą Trakų rajone šalia ežero, kurį pradėjome pardavinėti prieš 2,5 metų pasitelkdami įvairių nekilnojamojo turto brokerių pagalba, bet niekas iš brokerių nesugebėjo jo parduoti. Tada man parekomendavo Arturą, kuris apžiūrėjęs žemės sklypą, nuterė pardavimui jį pateikti kitaip, t.y.padarė profesionalias nuotraukas bei skraidančio drono pagalba perteikė sklypo vaizdus iš oro (video), nes tik taip galima buvo atskleisti sklypo vietą gamos apsuptyje. Sklypą Artur sugebėjo parduoti per mums neįtikinamai trumpą laiką, t.y.3 mėnesius. Arturą tikrai rekomenduojame kaip patikimą nekilnojamojo turto ekspertą, kadangi jis priima labai profesionalius ir nestandartinius sprendimus, kurie mums ir padėjo parduoti žemės sklypą. Taip pat visada buvom informuoti apie susidomėjusius klientus ir sklypo apžiūras.


Rekomenduoja :  Darius Valickas


 


REKOMENDACIJA


2016-02-15


Arturą man parekomendavo draugė, norėjome įsigyti butą. Butą Artur rado per trumpą laiką ir surado tinkamiausią man variantą už geriausią kainą. Registravimo dokumentų procesas praėjo greitai ir sklandžiai. Jis tiksliai ir aiškiai mane konsultavo. Tą patį liečia ir mano įsigyto buto nuomos. Punktualus, paslaugus, konkretus, patikimas, profesionaliai atlieka savo darbą. Labai malonus, likome patenkinti. Rekomenduočiau Arturą visiems savo draugmams bei pažįstamiems.


Rekomenduoja : Kristina Smirnova


 


REKOMENDACIJA


2016-03-30


Artur Fridman - žmogus, kuris puikiai išmano NT rinką. Supranta koks svarbus yra bendravimas su klientu ir jo poreikių identifikavimas. Geba vesti derybas ir kruopščiai pasiruošia objekto apžiūrai. Artur yra atsakingas, pareigingas, nuoširdus bei darbštus žmogus. Jis puikiai išmano savo darbą. Jeigu ieškote daugiau negu brokerio - rekomenduoju Arturą. Jis padės įgyvendinti Jūsų svajones įsigyjant ar parduodant būstą. 


Rekomenduoja : Olgerd Janovič


 


REKOMENDACIJA


2016-04-11


Nuoširdžiai dėkojame Artur Fridman, kuris nuo pat pirmo iki paskutinio žingsnio išaiškino, padėjo ir pardavė mūsų butą. Bendradarbiavimas su juo kelia tik pozityvias emocijas. Kadangi pasižymi geru strateginiu mąstymu, sugeba operatyviai priimti sprendimus su nekilnojamojo turto pardavimu. Stengiasi išspręsti visas iškilusias problemas abiem pusėms priimtinu būdu. Rekomenduojame kaip atsakingą ir patikimą žmogų. Esame tikri, kad jis puikiai pateisins Jūsų lūkesčius. 


Rekomenduoja : Julija ir Romuald


 


REKOMENDACIJA


2016-04-21


Artur Fridman ne vieną kartą padėjo man butų nuomos klausimais, o taip pat ir ne vieną kartą padėjo ir mano pažįstamiems. Šį brokerį galiu drąsiai rekomenduoti kiekvienam. Labai atsakingas, kultūringas, punktualus, profesionalas savo srityje. Visi nuomininkai, kuriuos jis man surado, iki šiol gyvena mano butuose ir aš esu labai jais patenkinta. Noriu padėkoti Arturui už jo darbą. Ateityje kreipsiuosi tik į šį brokerį ir visiems rekomenduosiu tik Arturą.


Rekomenduoja : Alla Z. 


Sertifikatai:
Read more info
There is no objects at this time