Real Estate Broker
Nerijus Lisauskas

UAB „Rebaltic“ įkurta 2009 m. Įmonė specializuojasi prestižinio gyvenamojo būsto tarpininkavimo srityje Vilniaus mieste. Nors ekonominė situacija 2009 m. Lietuvoje buvo labai sunki, tai nesutrukdė įmonei augti ir tapti konkurencinga nekilnojamojo turto rinkoje. Įmonė intensyviai plečia savo klientų ratą gyvenamojo būsto pardavimo bei nuomos rinkoje ir gali pirkėjams pasiūlyti įvairaus spektro nekilnojamojo turto objektų.

 

Nekilnojamasis turtas – tai pati brangiausia prekė verslo ir privačių asmenų rinkoje, todėl, dirbant šioje srityje, svarbiausia - aukštas profesionalumo lygis. „Rebaltic“ komandą sudaro aukštąjį universitetinį išsilavinimą makro ir tarptautinės ekonomikos, vadybos, politikos bei nekilnojamojo turto specialybėse įgiję brokeriai, nuolat tobulinantys derybinius įgūdžius bei gebantys edukuoti ir konsultuoti savo klientus apie nekilnojamojo turto rinkos dinaminius procesus.

 

Įmonės vizija – lyderiauti prestižinio gyvenamojo būsto pardavimo ir nuomos rinkoje Vilniaus mieste.

 

Įmonės misija socialiai atsakinga. Jos tikslas – šviesti nekilnojamojo turto rinkos dalyvius bei didinti pasitikėjimą agentūrų veikla.Read more info
There is no objects at this time