850 000€
 • Skubiai parduodamas
 • Kambarių sk.: 12
 • Plotas: 554 m2
 • Sklypo plotas: 12.84 ha
 • Metai: 1870
 • Aukštų sk.: 2
 • Parkingo skaičius: 10
 • Šildymas: Centrinis kolektorinis
 • Įrengimas: Įrengtas
 • Pastato tipas: Medinis
 • Namo tipas: Gyvenamas namas
 • WC, dušas, vnt: yes
 • Vanduo: Vietinis grežinys
Objekto aprašymas
Vieta Lithuania, Rokiškis

Parduodama ramybe, autentiškumu ir estetika dvelkianti Gačionių dvaro sodyba (Rokiškio rajone), kurią atgaivino tris šimtmečius ją valdžiusios baronų Rozenų giminės palikuonis Piotras Rozenas. 
Lietuvos šiaurės rytuose esantis Rokiškio kraštas garsus išskirtiniais sūriais, gražiais ežerais, banguojančiomis kalvomis, puikiomis teatro, dailės bei muzikos tradicijomis. Tai senoji Sėlių genties žemė, kurioje jus pasitiks kalvos ir lygumos, bei tyrinėti ir netyrinėti piliakalniai. Šiame krašte yra išlikę net dvylika dvarų. 
Medinis Gačionių dvaras pastatytas XIX a. klasicizmo stiliumi. 
2001m. Dvaras buvo gražintas Baronui Antanui Rozenui, dvaro rūmai buvo restauruoti. 2006 m. Gačionių dvaras suspindo savo pirminiu grožiu, nes buvo restauruotas, laikantis išlikusios ikonografijos bei prisiminimų. Atkurtos ne tik statinio išorės detalės, bet ir išsaugota vidaus autentika. Restauruotos senosios lubos, dalis grindų. Tai vienintelis išlikęs medinis dvaras Rokiškio krašte. Dabar Gačionių dvaras atrodo taip, kaip jį 1939 m. buvo priverstas palikti Piotro senelis Petras Rozenas. 
Atgaivinto Gačionių dvaro salėse, valgomuosiuose, treniruoklių salėje ir septyniuose miegamuosiuose nenutyla lankytojų, kuriais rūpinasi paskutinis baronų Rozenų palikuonis šurmulys. 
Dvi salės su atkurtais židiniais, kasetinėmis lubomis ir parketais bei stilingais baldais vilioja svečius jose susiburti. Nuo salių sienų žvelgia baronų Rozenų protėviai. 
Biblioteka visais laikais buvo itin svarbi dvaro vieta, bet valgomasis – tai dvaro šerdis. Gera virtuvė – tai vizitinė kortelė, svarbus bei neatsiejamas dvaro elementas. 
Dvaro paveldėtojas negailėjo pinigų, jėgų ir laiko parkui sutvarkyti taip, kad jis savo estetika nenusileistų gražiausioms šalies dvarvietėms. Erdvų Gačionių dvaro parką sudaro šimtai medžių, kruopščiai prižiūrima veja, du tvenkiniai, upelis, tilteliai, dviejų šimtų metų liepų alėja, romantiška alėja, vedanti link ežero. Parką puošia specialiai parinkti staleliai ir suoliukai bei įrengtas parko apšvietimas. 
Gačionių dvaro nuosavybė yra ir 34 ha ežeras. Tai puiki pramoga dvaro svečiams, kurie niekieno netrukdomi gali leisti laiką - paplūdimys, prieplauka, baidarės, valtis, žvejybos įranga yra jų paslaugoms.

BENDRA INFORMACIJA- Bendras plotas – 554.04 kv.m; 
- Sklypo plotas – 12.84 ha; 
- Namo tipas: 
Pamatai – akmenbetonis; 
Sienos – rąstai; 
Perdanga – medis; 
Stogo danga – metalas; 
Išorės apdaila – medinės dailylentės; 
Pertvaros – rąstai; 
- Namo aukštai – 2 + rūsys; 
- Kambarių skaičius: 
1 aukšte 8 kambariai ( 3 svečių miegamieji su atskirais san.mazgais; holas; pilsio kambarys; valgomasis; biblioteka; darbo kambarys; san.mazgas); 
2 aukšte 4 kambariai su atskirais san.mazgais ir didelė sporto salė. 
- Statybos metai – 1870 m. (rekonstruotas 2006 m.) 

ĮRENGIMAS IR APDAILAPirmame namo aukšte - erdvus holas su židiniu, jaukus poilsio kambarys su židiniu iš kurio pereinama į svėtingą valgomąjį su modernia virtuve. Iš valgomojo patenkama į erdvią biblioteką iš kurios yra durys į jaukią vasaros terasą. Pirmame namo aukšte taip pat yra įrengti trys svečių kambariai su atskirais san. Mazgais. 
Antrame namo aukšte yra net trys erdvūs svečių kambariai su atskirais san.mazgais. Šiame aukšte yra ir erdvus šeimininkų miegamasis su atskiru san.mazgu. Diddelę antrojo aukšto dalį užima erdvi sporto salė. 

ĮRENGIMAS IR APDAILA 
- Grindys – medinės, san.mazguose – plytelės; 
- Sienos – dažytos; 
- Langai – mediniai; 
- Lubos – medinės (aukštis 2.95 m).

KITA INFORMACIJA 
- Dvaro pastatas parduodamas su buitine technika ir baldais; 
- Dvaro teritorijoje yra dar vienas didelis pastatų kompleksas (buvusios arklidės), kuriame galima įrengti tiek kūrybines dirbtuves, tiek seminarų sales arba pritaikyti pastatus žirgynui. 
- Dvi terasos (pirmame aukšte); 
- Balkonas (antrame aukšte); 
- Erdvi automobilių parkavimo aikštelė; 
- Erdvus parkas suskirstytas poilsio zonomis; 
- Parke pilnai įrengta zona BBQ vakarėliams; 
- Erdvi alėja link ežero; 
- Įrengtos net dvi prieplaukos; 
- Šalia alėjos, einančios link ežero, yra išlikę senosios kalvės pamatai ant kurių galima pastatyti viešbutį svečiams, mokantiems gerėtis nuostabia gamta ir parku; 
- Puikus susisiekimas su Rokiškiu ir Južintais.

KOMUNIKACIJOS 
- Šildymas – vietinis centrinis; 
- Vandentiekis – vietinis; 
- Nuotekų šalinimas – vietinis; 
- Karštas vanduo; 
- Elektra; 
- Internetas.

INFRASTRUKTŪRA 
- Rokiškis ~ 22 km; 
- Južintai ~ 40 km; 
- Panevėžys ~ 105 km; 
- Vilnius ~ 138 km; 
- Kaunas ~ 171 km; 
- Ryga ~ 180 km.

Jei Jūs parduodate, norite keisti ar ieškote panašaus objekto, skambinkite - rasiu Jums pirkėją ar pasiūlysiu Jums alternatyvų.
NT brokerė Rima Okon
Tel. 8 640 64 202
rima.okon@remax.lt
 

Papildoma informacija
Saugumas:
 • Aptverta teritorija
 • Signalizacija

Su baldais
Židinys
Su visą buitinę techniką
Ukinis pastatas
Rusys
Terasa
Pardavėjo kontatai
General informationPalikite užklausą