Nekilnojamojo turto vertinimas

 

Inreal vertintojų komanda siūlo profesionalią, tikslią, konfidencialią ir greitą turto ar verslo vertinimo paslaugą. Mūsų vertinimo ataskaitas pripažįsta Lietuvos bankai ir finansinės institucijos.

Tiksliam turto vertės nustatymui reikia gilaus esamos rinkos pažinimo, pagrįsto patirtimi, naujausiais tyrimais ir analitiniais gebėjimais. 

Profesionalūs mūsų įmonės vertintojai visa tai pasiūlys Jums pateikdami aiškią, nešališką, objektyvią turto vertinimo ataskaitą. 

Galime pateikti įvairios apimties ir sudėtingumo ataskaitas, atsižvelgdami į klientų individualius poreikius. Turto vertinimo ataskaita – oficialus dokumentas, būtinas paskolas suteikiantiems bankams, notarams, teismams, mokesčių inspekcijai turto apmokestinimo atvejais ir t.t. 

Žinios apie disponuojamo turto vertę leidžia įvertinti galimybes, priimti optimalius asmeninius ar verslo sprendimus – įsigyti ar parduoti turtą arba verslą, kaip efektyviai jį panaudoti, ar į jį investuoti.

„Inreal“ siūlo profesionalias turto ir verslo vertinimo paslaugas (Įrašymo į išorės turto arba verslo vertinimo veikla turinčių teisę verstis asmenų sąrašą PAŽYMĖJIMO Numeris 000049)


 

Turto vertintojo (-os), turto vertintojo (-os) asistento (-ės) vilniuje

Nekilnojamojo ir kilnojamojo turto bei verslo vertinimo įmonė UAB "Domus optima" yra sukaupusi didžiulę patirtį vertinant nekilnojamąjį, kilnojamąjį turtą bei verslą visoje Lietuvoje.

  • Atstovybės – Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje. Nekilnojamojo ir kilnojamojo turto bei verslo vertinimą mūsų įmonė atlieka visoje Lietuvoje!
  • Turto vertinimo ataskaitas akredituoja visi Lietuvos bankai.

Kontaktai

Dėl vertinimo paslaugų Vilniuje kreipkitės į turto vertinimo skyriaus koordinatorę Agnę Jutelytę: tel. (8-5) 231 32 37, 8-672 92647.

Dėl vertinimo paslaugų Kaune kreipkitės į skyriaus vadovę Sonatą Dvarionienę: tel. (8-37) 20 00 62, 8-615 71010.

Dėl vertinimo paslaugų Klaipėdoje kreipkitės į administratorę Sigitą Vitkutę: tel. 8-614 62880.

Turto vertinimo         įmonių pažymėjimas