Real Estate Broker
Petras Girdžius

CHgroupNT yra nekilnojamojo turto agentūra užsiimanti veikla atspindinčia šiuolaikines tendencijas. Mūsų teikiamų paslaugų pagrindas yra atsakingas kliento lūkesčių įvertinimas bei įgyvendinimas. Patirtis nekilnojamojo turto srityje bei stiprūs ryšiai su verslo partneriais bei rangovais, kurie suteikia didžiules nuolaidas, užtikrina norimą paslaugų kokybę mūsų klientui. Nuolatinis ryšio palaikymas, atsakingas, individualus įsigilinimas į kiekvieno kliento lūkesčius užtikrina optimaliausią, nekilnojamojo turto ir išskirtinių objektų, pirkimo ar nuomos variantą. Garantuojame kokybę, nes patys prižiūrime darbus kurie yra atliekami pagal kliento poreikius. Visi mūsų objektai yra logistiškai patogūs ir orientuoti į miestą.


Mūsų vertybės : profesionalus požiūris į darbą, bei atsakingas kliento lūkesčių įvertinimas yra efektyviausias būdas patenkinti kliento poreikius. Mūsų įmonės politika yra ekonomiškumas, aukšta kokybė, patogumas už geriausią kainą.


Mūsų teikiamos paslaugos :

tarpininkavimas/ NT valdymas/ investavimas/ rinkodara/ viešieji pirkimai/ projektų rengimas/ paraiškų pildymas


Konsultavimo paslaugos : pardavimai/ architektai/ dizaineriai/ interjeras/ eksterjeras/ technologijos/ geodezija/ statyba/ bankai/ notarai/ brokeriai/ ES projektai/ landšafto tvarkymo specialistai/ teisininkai paslaugos


Mes išgirsime, suprasime ir kartu rasime optimaliausią sprendimą jūsų ateičiai !!!

Read more info
There is no objects at this time